Televizyon

Çiğdem Tunç’tan Zuhal Topal’ın programında flaş açıklama

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında geçtiğimiz günlerde duygu dolu anlar yaşandı. Programa telefonla bağlanan Çiğdem Tunç, yaptığı açıklama ile Star TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la programına adeta damga vurdu.

“MUHAMMED ANNESİZ DEĞİL”

Programın damat adaylarından Muhammed ve Cansu arasında geçtiğimiz gün aile krizi yaşanmış, Muhammed’in, Cansu’nun annesi ile tanışmak istememesi olay olmuştu. Bugün Muhammed duygusal bir açıklama yaptı: “Cansu’nun annesi ile görüşmek istememesinin nedeninin kendi annesinin olmamasından kaynaklandığını” söyledi. Muhammed’in bu açıklaması Cansu’yu gözyaşlarına boğarken, Muhammed’in manevi annem dediği sanatçı Çiğdem Tunç canlı yayına bağlanarak; Muhammed’e destek verdi. Yıllar önce Muhammed’i evlat almak istediğini açıklayan Çiğdem Tunç; “Muhammed’in yalnız olmadığını ve gelin adayı ile tanışmak istediğini” söyledi.

Şimdi merak edilen Muhammed’in Cansu’yu Çiğdem Tunç ile ne zaman tanıştıracağı…

İşte, Çiğdem Tunç’un damat adayı Muhammet ile ilgili o flaş açıklaması:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu