MagazinMedyabey TVMüzikTelevizyon

Çika Çika ile sahnelere dönen Kuşum Aydın’a kim ekranda program sözü verdi?

Kanal D’de bu sabah duygusal anlar yaşandı. Özge Ulusoy’un sunduğu Magazin D Yaz programına yeni albümü ile katılan Kuşum Aydın gözyaşlarını tutamadı. Önce Ayla Çelikel ardından da Nur Yerlitaş canlı yayına bağlanınca canlı yayında duygu seli yaşandı. Nur Yerlitaş ekranda Kuşum Aydın’a milyonlar önünde sözü verdi?

Kuşum Aydın Çika Çika adlı şarkısıyla katıldığı programda Nur Yerlitaş canlı yayına telefonla bağlandı ve Aydın’a olan sevgisini saygısını anlattı. Şarkıcı Aydın’a kendisine birçok program teklifi geldiğini bunları değerlendirdiğini ama değerlendirme yaparken de proje içinde Aydın’a da yer vermek istediğini ekranda birlikte olmak istediğini söyleyince Aydın gözyaşlarını tutamadı.

Aydın “Sen gözümün nurusun”

Adeta nutku tutulan ve boğazına ağıt çöken Aydın kelimelerin tıkandığını söyleyerek Nur Yerlitaş’a “Biliyorsun sen benim gözümün nurusun” diyerek cevap verdi.

Yerlitaş’ın ardından programa ünlü şarkıcı ve menajer Metin Arolat bağlandı ve Aydın’ın camiadaki farkından bahsetti. Metin Arolat bu şarkıyı birlikte yaptık ve artık Aydın hep karşımızda olmalı dedi. Aydın da Metin Arolat’a “Sen benim için birtanesin. Hep dualarım seninle. Şimdi sıra senin albümünde her zaman yanındayım canım arkadaşım.” dedi. Metin Arolat da Ulusoy’un “Albüm geliyor mu?” sorusuna olumlu yanıt verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu