Magazin

Çıkan olumsuz haberler nedeniyle Fahriye Evcen hayranları isyanda

Son günlerde özellikle magazin medyasında ünlü oyuncu Fahriye Evcen’le ilgili çıkan olumsuz haberler güzel oyuncunun hayranlarını adeta küplere bindirdi. Cannes Film Festivali’ne katılan ve kırmızı halıda boy gösteren Evcen’e medyanın ilgi göstermediği haberlerinin ardından şimdi de ünlü oyuncunun göbeği olduğu şeklindeki haberler ünlü oyuncuya ve de hayranlarına ayrı bir şok daha yaşatmışa benziyor. Peki magazin basını Fahriye Evcen’i neden sevmiyor?

FAHRİYE EVCEN’İN MAGAZİN MEDYASIYLA BAŞI DERTTE

Art arda çıkan olumsuz haberle çılgına dönen Fahriye Evcen hayranları gerek sosyal medyadan gerekse başka internet mecralarında adeta öfke kustular. Cannes’da magazin medyasının Evcen’e ilgi göstermediğini içeren haberlerin pek çok mecrada boy göstermesinin ardından şimdi de magazin medyası Fahriye Evcen’in Cannes’daki kırmızı halıda çekilen fotoğraflarında göbeğinin olduğunu yazıp çizdi.

FAHRİYE EVCEN HAYRANLARI İSYANDA

Ardı ardına çıkan olumsuz haberlerin ardından Fahriye Evcen hayranları çıkan bu türden haberlere ateş püskürdüler. Evcen’le ilgili çıkan haberlerdeki “göbeği çıkmış” iddiası için bir hayli kızgın oldukları anlaşılan hayranlar olumsuz haberlere adeta isyan ettiler.

Magazin medyasındaki Evcen’in aleyhine esen rüzgarlardan etkilenen hayranlar”Bu haberi yapanın hırsı bir haftadır geçmez mi arkadaş…Yok göbekliymiş, yok ilgi görmemiş, yok efendim tanınmamış. Ne uğraştınız şu kızla, ne çekemediniz…Bu haberi yapanların şu kızın yarısı edecek kadar bir görüntüsü var mı acaba?” yorumunda bulundular.

FAHRİYE EVCEN SESSİZ

Çıkan bunca haber ve tepkiler karşısında ise ünlü oyuncunun sessizliği dikkatlerden kaçmadı. Güzel oyuncunun haberlere hiç tepki vermediği görülürken magazin medyası ile Fahriye Evcen arasındaki soğuk rüzgarlar bir kez daha etkisini göstermiş oldu.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı