ManşetYerli Dizi

Çilek Kokusu’nda Aslı ve Burak Çağla krizini aşabilecek mi?

Çilek Kokusu 30 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00’de yeni bölümüyle ekrana gelecek.

15. bölümü yayınlanacak dizide Aslı ve Burak’ın  Çağla krizini aşıp aşamayacakları merak konusu.

Çilek Kokusu’nun yapımcılığını Gold Film, senaristliğini Aslı Zengin yapıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Filiz Gülmez Pakman üstleniyor.

Kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi oyuncuların olduğu, Çilek Kokusu her Çarşamba akşamı izleyici ile buluşuyor.

Çilek  Kokusu 15.bölümün konusu:

Aslı ve Burak, Çağla krizini aşabilecek mi?
Çağla’nın gönderdiği fotoğrafları gören Aslı neye uğradığını şaşırır. Bu sefer Burak’a fazlasıyla kırılmıştır ve kolay kolay affetmeye niyeti yoktur. Burak ise her şeyden habersiz sarhoş sandığı Çağla’yı evine bırakmıştır. Onları birlikte gören Elçin ile Burak arasında bir gerginlik yaşanır. Aslı’nın gördüklerinden habersiz olan Burak, Aslı’nın kendisinden uzak durmasına anlam veremez. Bunun sebebini araştırmaya başlar. Bu arada turnuva günü gelip çatmıştır. Turnuvada yaşananlar bütün aileyi etkileyecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=qUYVk-n3tdI

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu