Yerli Dizi

Çilek Kokusu’nda Burak’ın Aslı’ya olan hisleri ortaya çıkıyor

Star TV’nin sevilen dizisi Çilek Kokusu 5 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20:00’de yeni bölümüyle ekrana gelecek. Çilek Kokusu’nun yeni yayınlanacak 7. bölümünde neler olacak?Çilek Kokusu’nda Burak Aslı’ya olan hislerini artık gizleyemiyor.

Destekten TR

Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, Çilek Kokusu her Çarşamba akşamı izleyici ile buluşuyor.

Destekten TR

İşte Çilek Kokusu’nu yeni bölümünden detaylar:

Destekten TR

Çilek Kokusu 7.bölümün konusu:

Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkıyor.

Burak ile aynı evde yaşamaya başlayan Aslı’yı iş yerinde de bir sürpriz beklemektedir. Babasının baskılarına dayanamayan Burak da kulüpte çalışmaya başlamıştır. Burak, Aslı’nın peşini kulüpte de bırakmaz aynı yerde çalışma mecburiyeti onları her geçen zaman daha da yakınlaştırmaktadır. Volkan, Burak’ın Aslı’ya olan tavırlarından rahatsız olur ve onu uyarır. Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkmaya başlar.

https://www.youtube.com/watch?v=gV_2At7r1bA

https://www.youtube.com/watch?v=_6ty8xubEb0

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR