Magazin

Cimriliğiyle meşhur Emrah huy mu değiştirdi, Emrah’ın yeni evi kaç lira?

Onu basında hep “Cimri”liğiyle ön plana çıkaran haberler görmeye alışıktık. Ancak Emrah kendisine cimri diyenlere yeni aldığı dairesi ile cevap verdi. Kesenin ağzını sonuna kadar açan Emrah yeni evi için adeta bir servet ödedi. Emrah’ın yeni evi kaç lira?

Boğaz manzaralı, 280 metrekare Bomonti’de bulunan bir rezidanstan aldığı  yeni dairesi için Emrah’ın tam tamına daire için 3.5 milyon TL ödediği konuşuluyor. Yeniden baba olacak olmanın heyecanının yaşayan Emrah, eşi Sibel Erdoğan ile yeni bir evle yeni bir hayata hazırlanıyor.

Emrah’ın muhteşem evinin dekorasyonunu da eşi Sibel Erdoğan’ın zevkine göre yaptırdığı belirtiliyor.

EMRAH’IN YENİ HAYATI: YENİ EV YENİ DİZİ YENİ YAŞAM 

Emrah İpek, ATV’de yayınlanacak olan Aşk ve Mavi dizisi ile ekranlara hızlı bir dönüş yapma hazırlığında. NTC medya yapımı dizinin çekimleri için tüm ekip Nevşehir’de toplandı. Ünlü oyuncunun dizideki partneri ise sonunda belli oldu.

Aşk ve Mavi (Götür Beni Gittiğin Yere) dizisinde Emrah’ın, partneri nihayet belli oldu! Emrah’ın yeni dizisi Aşk ve Mavi’deki partneri kim olacak? Ayrıntılar M.bey’de…

10 senelik dizi suskunluğunu bozan Emrah, ATV ile hayranlarına kavuşma hazırlığında. Emrah’ın oynayacağı Aşk Ve Mavi Dizisinin Teaseri yayınlandı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu