Kültür-SanatSinema

“Cingöz Recai” gişede dolu dizgin!

Son dönem sinemaseverlerin sinema salonlarında ilgi gösterdiği Cingöz Recai filmiyle ilgili rakamsal veriler gelmeye devam ediyor. Gişe performansıyla dikkat çeken Cingöz Reca filmi şimdiden 250 bin kişi tarafından izlenmeyi başararak zirveye yerleşti. İşte, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli ve Haluk Bilginer’in paylaştığı Cingöz Recai filmiyle ilgili rakamsal detaylar..

CİNGÖZ RECAİ ZİRVEYE YERLEŞTİ

Hafta sonu vizyonda 16’sı yerli 22’si yabancı toplam 38 film gösterilirken Cingöz Recai:Bir Efsanenin Dönüşü, filmi vizyondaki ilk hafta sonunda 250 binden fazla seyirci tarafından izlenerek zirveye yerleşti. Interpress’in Box Office Türkiye verilerinden elde ettiği bilgilere göre Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli ve Haluk Bilginer gibi isimlerin yer aldığı geniş kadrosuyla dikkat çeken Cingöz Recai:Bir Efsanenin Dönüşü, vizyondaki ilk hafta sonunda 258 bin 655 biletli seyirci tarafından izlendi.

AY LAV YU TUU İKİNCİ SIRADA

Sermiyan Midyat’ın hem yönetip hemde başrolünde yer aldığı Ay Lav Yu Tuu, vizyondaki dördüncü hafta sonunda 50 bin 811 seyirci tarafından izlenerek gişenin ikinci sırasında yer aldı. Gösterimdeki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Kurtlar Vadisi Vatan ise haftayı 46 bin 890 seyirci ile listenin üçüncü sırasında kapattı.

Animasyon yapım My Little Pony Filmi, 46 bin 880 seyirci ile hafta sonunun dördüncü sırasında yer alırken, geçen haftanın bir diğer yeni filmi Ölüm Günün Kutlu Olsun 45 bin 282 seyirciyle listeye beşinci sıradan giriş yapmış oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu