Televizyon

CNN canlı yayında kavga!.. Bardaklar kırıldı!

CNN Türk ekranlarında yaşanan bir olay tartışma konusunda geldiğimiz durumu da gösteriyor. CNN Türk televizyonunda Ahmet Hakan’ın sunumuyla gerçekleşen canlı yayın Tarafsız Bölge’de istenmeyen görüntüler yaşandı. Katılımcılardan Aykut Erdoğdu ile Ayhan Oğan arasında çıkan kavga programın geri kalanının da gergin geçmesine sebep oldu… Tarafsız Bölge’de bardakların kırılmasına kadar giden kavganın sebebi neydi? İşte o görüntüler…

Tarafsız Bölge programında CHP’li Aykut Erdoğdu ile AK Parti’li Ayhan Oğan arasında İsrail polemiği kavgaya dönüştü. Tartışmada üslupların da sertleşmesi sonucunda “şerefsiz” kelimeleri de sarf edilmeye başladı ve olaylar büyüdü. CHP’li Aykut Erdoğdu ile AK Parti’li Ayhan Oğan birbirinin üzerine yürümeye kalkınca önündeki sehpada bulunan bardaklar da kırıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=3_vsUcbokMg

Ahmet Hakan’ın zor anları! 

Sunucu Ahmet Hakan kavganın büyümesini engellemek için ayağa kalkarak araya girdi. Canlı yayında yaşanan bu tatsız olaya sırasında deyim yerindeyse Erdoğdu ile Oğan burun buruna kavganın adeta eşiğinden döndüler. Programda katılımcıların

Ahmet Hakan konuklarının tartışması karşısında zor anlar yaşadı. Hakan Erdoğdu ve Oğan’a “Her ikiniz de lütfen sakin olur musunuz bu programda daha önce böyle bir şey hiç yaşanmadı. Yapmayın. Medeni bir tartışma….” diyerek tepkisini dile getirdi.

Tarafların sakinleşmesi için programa 10 dakika bir reklam arası verildi. Ahmet Hakan konuklarına “Lütfen reklam arasında da tartışmayın, ben ne yapacağım böyel?” diyerek yayına ara verdi. Reklam arasının ardından tartışma programı Tarafsız Bölge gergin bir atmosferde yayınına devam etti.

Başa dön tuşu