Medya

CNN muhabirinden Talibana göre kıyafet…Hemen uyum sağladı

Afganistan'da kısa sürede hızla ilerledikten sonra Kabil'i de ele geçiren Taliban, etkisini artırıyor. CNN Uluslararası Baş Muhabiri Clarissa Ward de Kabil'in ele geçirildiğini başörtüsü takarak sundu.

Dünyanın dört gözle takip ettiği Afganistan’da Taliban etkisini giderek hissettiriyor. Kadınlara yönelik baskıların artması beklenen ülkede yayın yapan CNN’in muhabiriClarissa Ward de Kabil’in ele geçirildiğini başörtüsü takarak sundu.

“AFGANİSTAN’DA HAYAT TUHAF”
Taliban kontrolündeki Afganistan’da hayatı “Tamamen tuhaf” şeklinde nitelendiren Ward, 6 milyon insanın yaşadığı Kabil’in birkaç saat içinde alındığını söyledi.

AMERİKAN SİLAHI TAŞIYORLAR
CNN muhabiri, ABD Elçiliği binasının önünde toplanan Taliban üyelerinin yanından yaptığı yayında, bazılarının Amerikan silahı taşıdığını ve “adaleti sağlamak istediklerini, kimsenin endişe etmemesi gerektiğini” söylediğini belirtti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu