Yerli Dizi

CNN Türk ana haber spikeri Saynur Tezel yasak aşkıyla nikah masasına oturdu

CNN Türk’ün ana haber spikeri Saynur Tezel ile yine aynı kurumda çalışan meslektaşı Onur Tan arasındaki yasak aşk iddialarının ardından nikah haberi geldi. Bir dönem yasak aşk yaşayan ikili gizlice evlendi. Onur Tan o dönem iddiaları karısının uydurması olarak yayınlamıştı. Şişli Nikah Dairesi’nde yapılan törene sınırlı sayıda davetli kabul edildi. Ünlü spikerlerin nikah şahitliğini CNN Türk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş yaptı.

Medyaradar’da yer alan habere göre o dönem farklı isimlerle evli olan iki gazeteci de bu haberlerin ardından ortalığı ayağa kaldırmış ve böyle bir şeyin asla olmadığını dile getirmişti. 49 yaşındaki Saynur Tezel, 71 yaşındaki Türk sinemasının ünlü yönetmeni Ali Özgentürk ile olan evliliğini Şubat ayında tek celsede bitirmiş, boşanma nedeninin yasak ilişkiden kaynaklandığı öne sürülmüştü. Tezel gibi evli olan Onur Tan’ın ‘whatsapp’ mesajlarının karısı tarafından yakalandığı ve bunların CNN Türk’ün üst yönetimine iletildiği de o dönem çıkan iddialar arasındaydı. Tan, daha sonra bu iddiaların boşanma arifesinde olduğu eşi Arzu Tan’ın kişisel ve psikolojik sorunlarından kaynaklanan hezeyanları olduğunu bildiren bir açıklama yayınlamıştı.

Onur Tan ile eşi Arzu Tan (Çetin) 13 Temmuz itibariyle resmi olarak boşandı. Anlaşmalı olarak gerçekleşen boşanma sonrasında iki ev ile bir arabanın paylaşımını da aralarında belirledikleri mutabakata göre yapıldığı belirtildi. Saynur Tezel Onur Tan ile evlendiğinde 4. kez nikah masasına oturmuş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu