Televizyon

CNN Türk haber spikeri Büşra Sanay’ın neden ekranda olmadığı ortaya çıktı

CNN Türk kanalının haber spikeri Büşra Sanay’ın neden ekranda olmadığı ortaya çıktı. Sanay,  Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, bir kaza geçirdiğini ver burnunun kırıldığını belirtti.

İYİLEŞENE KADAR EKRANDA OLMAYACAK

CNN Türk sunucusu Büşra Sanay Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, bir kaza geçirdiğini ver burnunun kırıldığını belirtti. Başarılı sunucu, bir süreliğine televizyona çıkamayacağını ifade etti.

Sanay paylaşımında şu ifadelerde bulundu: “Cuma günü burnum kırıldı. Görünmez kaza. Çok iyileşmiş halim bu. Çıkan kemik de yerine oturuyor yavaş yavaş. İyileşiyor şükür. Ekimoz da azalmaya başladı. Ucuz atlattım.

Bir süre daha yayında olmayacağım. Hayat bir anlık. Sevdiklerinize zaman ayırın ve sizi gerçekten sevenlere… Mesela bunu yaşadıktan sonraki gün, çocuklara giden uçurtmalarla “ #umutçocuktauçurtmafestivali” yaptıklarının fotoğraflarını gördüm.

İyi geldi. Allah beterinden saklasın ve hayat paylaştıkça gerçek. Onların gülüşü çok şey demek benim için. Zamanınız önemli. Kalbinizden geçtiği gibi harcayın.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu