Medya

CNN Türk’te bir ayrılık daha… 4 yıldır kanalda çalışıyordu

4 yıldır CNN Türk kanalında çalışan bir isimle daha yollar ayrıldı. İsmail Umut Arabacı, CNN Türk kanalına veda ettiğini duyurdu. Arabacı, veda açıklamasını sosyal medya hesabından yaptı.

Arabacı, veda açıklamasında ; “Yaklaşık 4 yıl önce bu fotoğrafla duyurduğum @cnnturk maceram bugün itibari ile son buluyor. Tüm mesai arkadaşlarıma bana kattıklarından dolayı minnettarım. Burada çok şey öğrendim. Yeni yıl itibari ile işsizler kervanına katılıyorum. İş aradığımı da bu vesile ile duyurmak isterim.” diye yazdı.

1978 tarihinde Balıkesir”in Gönen’de doğan Arabacı meslek hayatına 1993 yılında Bursaspor Taraftarlar Derneği”nin kurmuş olduğu Radyo Şampiyon’da başladı. Ardından Flash TV, Kanal D Spor servisi, Uğur Dündar yönetimindeki Arena Haber programı, Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre Haber programı, Suat Kozluklu yönetimindeki Muhabir Haber programında gazetecilik yaptı.

2012 yılı kasım ayına kadar 5 yıl Mehmet Ali Birand yönetimindeki Kanal D Haber Merkezinde çalıştı. 2012-2014 yılları arasında Sabah Gazetesi Özel Haber Servisinde meslek hayatıma devam etti.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı