Medya

CNN Türk’te Bünyamin Sürmeli’nin yerine geçecek isim belli oldu

CNN Türk’ün ekran yüzlerinden olan, geçtiğimiz günlerde kanalla yolları ayrılan Bünyamin Sürmeli, 21 yıl sonra adres değiştirip Haber Global kanalına transfer olmuştu.. CNN Türk yönetimi, Sürmeli’nin ardından boş kalan koltuğu kiminle dolduracağına ilişkin kararını verdi. Meteoroloji Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Orhan Şen ile anlaşma sağlandı. Orhan Şen, 40 yıldır meteoroloji danışmanlığı yapıyor.

“Havayı Koklayan Adam” olarak bilinen Bünyamin Sürmeli, Demirören Medya Grubu’na ait CNN Türk’ten 21 yılın ardından bir sosyal medya paylaşımı ile ayrıldığını duyurmuştu. Kanal, yıllardır birlikte çalıştığı Sürmeli’nin ardından boş kalan koltuğu Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen’i getirdi.

ORHAN ŞEN: “CNN TÜRK AİLESİNİN PARÇASIYIM”

Orhan Şen, konuyla ilgili olarak, “CNN Türk haber televizyonculuğunda çok önemli bir marka. Artık ben de CNN Türk ailesinin bir parçasıyım. 40 yıllık birikimim ve yaptığım çalışmalarla hava, su, iklimle ilgili doğru bilgileri CNN Türk yayınlarıyla geniş kitlelere duyurabilecek olmaktan çok mutluyum. Havayla ilgili son gelişmeler için herkes CNN Türk ekranlarında olsun. İlk bilen siz olun.” diye konuştu.

KANALA AÇIK TEKLİFTE BULUNMUŞTU

Meteoroloji Yüksek Mühendisi olan Prof. Dr. Orhan Şen, Sürmeli’nin ardından, “Bünyamin Sürmeli ayrılmış. Haber Global TV’de şimdi. CNN’den gelecek tekliflere açığım. Meteoroloji Editörü olarak.” ifadesinde bulunmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu