Medya

CNN Türk’te Ferhat Boratav’la ilgili flaş gelişme

CNN Türk’te 19 yıldır önemli görevlerde bulunan Ferhat Boratav’la yollar ayrıldı. Kanalın kuruluşundan itibaren genel yayın yönetmenliği, yayın danışmanlığı ve haber yayın yönetmenliği görevlerinde bulunan Boratav, ayrıca CNN International’la editoryal ilişkileri 19 yıldır yürütüyordu. Ferhat Boratav’ın görevine son verildiği öğrenildi.

FERHAT BORATAV’IN GÖREVİNE SON VERİLDİ

Doğan Medya Grubu’nun geçtiğimiz mart ayında Demirören Holding’e satılmasının ardından, yeni yapılanma çerçevesinde Ferhat Boratav’dan, 270 günlük birikmiş izinlerini kullanması istenmişti. Toplam 11 aylık iznini kullanan Boratav’a geçen hafta grubun insan kaynakları birimi sözleşmesinin feshedileceği duyuruldu. Boratav’ın CNNTürk ile ilişiği bugün itibarı ile kesildiği haber veriliyor.

Demirören Medya Grubu’nda yeniden yapılanma çalışmaları çerçevesinde son olarak Taha Akyol, Mehmet Y. Yılmaz ve Murat Yetkin’in görevlerine son verilmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu