Televizyon

CNN Türk’ten ayrılan Fulya Öztürk Fox TV’de hangi programı sunacak?

Yapımını Karga Film'in, içerik uygulayıcılığını Kebriye Koç’un ve genel koordinatörlüğünü Gökhan Bektaş’ın üstlendiği, “Fulya ile Umudun Olsun”, 12 Temmuz Pazartesi günü FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Cnn Türk’ten ayrılarak Fox TV’ye geçeb muhabir Fulya Öztürk’ün sunacağı program belli oldu. Öztürk öğleden sonra kuşağında hafta içi her gün ekrana gelecek bir program sunmaya hazırlanıyor.

Umudun Olsun adlı programın başlama tarihi de belli oldu. Müge Anlı’nın ekibinde yer alan kuşak programlarının deneyimli ismi Kebriye Koç’un da yer aldığı ekipte yıllarca Uğur Dündar’ın ekibinde er alan Gökhan Bektaş da bulunuyor.

Yapımını Karga Film, yapımcılığını Erhan Öz’ün, içerik uygulayıcılığını Kebriye Koç’un ve genel koordinatörlüğünü Gökhan Bektaş’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Seda Cam Ülgen’in oturduğu ‘Fulya ile Umudun Olsun’, 12 Temmuz Pazartesi günü FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Hayatın içinden hikayelerin ekrana aktarılacağı programda; tüm sorunlar taraflarıyla ortaya konulacak, ele alınan birçok konuda, olaylar birinci ağızdan masaya yatırılarak, çözüm yolları bulunacak.

Hafta içi her gün ekrana gelecek programda uzman konuklar yorumlarıyla Fulya Öztürk’e eşlik edecekler.

Sevenlerin kavuşacağı, kayıpların bulunacağı ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan dar gelirli kadınların da sesi olacak programla, birçok insanın hayallerinin gerçekleştirilmesi de hedefleniyor.

‘Fulya ile Umudun Olsun’, 12 Temmuz Pazartesi itibarıyla hafta içi her gün saat 16.30’da FOX’ta!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu