Medya

CNNTürk sunucusu Semiha Şahin kime sert çıktı? “…ancak o zaman beni yargılayabilirsin!”

CNN Türk sunucusu Semiha Şahin, sosyal medya Twitter hesabından ilginç bir çıkış yaptı. Şahin’in kendisini yargılayıcı tarzda paylaşım yapan takipçisine tepki verdiği tahmin edilirken kimi muhatap aldığı tam olarak anlaşılamadı. Semiha Şahin’in dikkat çeken o ilginç, çıkış içeren paylaşımı…

CNN Türk sunucu-spikeri Semiha Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı ‘’Benim hayatımı yargılamadan önce benim ayakkabılarımı giy ve benim geçtiğim yollardan, sokaklardan geç. Benim takıldığım taşlara takıl yeniden ayağa kalk ve aynı yolu tekrar git benim gittiğim gibi ancak o zaman beni yargılayabilirsin.” şeklindeki paylaşımıyla dikkat çekti.

Şahin’in “ben yargılayamazsın” minvalindeki bu çıkışının kime yönelik olduğu anlaşılamazken Şahin’in takipçilerinden kendisine çok sayıda destek geldi.

SEMİHA ŞAHİN KİMDİR?

1981’de İstanbul’da doğdu. 2005 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi, Medya ve iletişim bölümünü bitirdi. Üniversite yıllarında çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Mezun olduktan sonra bir yıl İngiltere’de Reklamcılık ve Halkla ilişkiler eğitimi aldı. O sırada Bournemouth 2CR FM ve BBC Türkçe servisinde staj yaptı.

Profesyonelliğe ilk adımı SKY Türk’te attı. Üç yıl muhabirlik ve spikerlik yaptıktan sonra Eylül 2010’da CNN TÜRK’e geçti.

Yaklaşık 3,5 yıl hafta içi her gün ‘Güne Merhaba’ haber programını sundu. Şimdilerde Hafta Sonu Ana Haber bülteni ile gündemi aktarırken, hafta içi konuklarla Türkiye’nin ve dünyanın siyaset gündeminin ele alındığı ‘Türkiye’nin Gündemi’ programını sunuyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu