Medya

CNNTürk’te Nevşin Mengü için kızağa çekilme kararı verildi

CNNTürk Ana Haber Spikeri Nevşin Mengü’ye kızağa çekilme cezası geldi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ABD ziyaretinde ABD Başkanı Trump’la yaptığı görüşme için kullandığı ifadeler Doğan Medya’nın tepe yönetimini harekete geçirdi. Nevşin Mengü’nün söz konusu ifadeleri AK Parti çevrelerinde rahatsızlığa neden olmuştu. Kızağa çekilmesiyle ilgili sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yapan Mengü, “Dönücem, yakında görüşürüz” diye yazdı.

NEVŞİN MENGÜ’NÜN EKRAN SESSİZLİĞİ NE KADAR SÜRECEK?

CNN Türk’te canlı yayında Erdoğan-Trump görüşmesinin süresine atıf yapan Mengü, “Girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü. Erdoğan, Trump’ı Türkiye’ye davet etti, Trump ise arkasını dönüp gitti.” şeklinde yorumda bulunmuştu. Mengü’nün bu yorumu siyaset dünyasında yansıma bulmuş ve siyaset kulislerinde rahatsızlığa sebep olmuştu.

CNN Türk yönetimi bunun üzerine Nevşin Mengü’ye yayına çıkmayacağını tebliğ etti. Mengü’nün CNNTürk ekranlarına ne zaman döneceği veya dönüp dönmeyeceği de ayrıca merak ediliyor.

Öte yandan Nevşin Mengü’nün sosyal medya hesabından yaptığı “Dönücem 🙂 yakında görüşürüz” paylaşımı dikkat çekti. Mengü bu paylaşımıyla “ekranlardan uzaklaştırıldığı” iddiasını üstü kapalı olarak doğruladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu