Magazin

“Çocuğunu babasına göstermiyor” iddiasına Gamze Özçelik’ten açıklama

Şu sıralar hayır işlerine yönelen Gamze Özçelik, mahkeme kararıyla eski eşi Uğur Pektaş’ın oğlu Murathan’ı görmesini engelleyen bir karar aldırdığına ilişkin çıkan haberlere açıklık getirdi.

Survivor dönüşü oğlundan uzak kalan oyuncu Uğur Pektaş, sosyal medya hesabından “Sevginin olduğu yerde harfler birleşmez, cümleler hep sevememekten…” mesajını paylaşmış ve bu duygusal mesaj Özçelik’e yönelik bir ima olduğu yorumları yapılmıştı.

Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş, 2008 yılında nikâh masasına oturmuş, 2010 yılında oğulları Murathan’ı kucaklarına almıştı. Gamze Özçelik ve Pektaş’ın mutluluğu sadece 4 yıl sürdü. Murathan’ın velayeti, anne Gamze Özçelik’teydi. Hafta içi annesinde kalan Murathan, babası Uğur Pektaş’ı da hafta sonları ziyaret ediyordu.

Ancak Özçelik’in, mahkeme kararıyla eski eşinin oğlunu görmesini yasaklayan bir karar aldırdığı iddia edildi. Gamze Özçelik çıkan haberlerden sonra açıklama yaptı.

Özçelik açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

İçinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte hepimize sabır, birlik ve beraberlik diliyorum. Konunun uzamaması ve değerli zamanınızı çalmamak için kısaca bahsedip konuyu kapatacağım. Haberler doğru değildir. Oğlum babasını hem haftasonları, hem de diğer yasal olarak tanınan sürelerde görmeye devam etmektedir. Sadece 2 haftasonu başka şehirde olması ve 20 yaş altı yasağı sebebiyle bu görüşmeler üzülerek gerçekleşmemiştir.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu