Yerli Dizi

Çocuk yıldız Beren Gökyıldız hangi dizinin oyuncu kadrosunda?

FOX TV’de yayınlanan Bizim Hikaye dizisine sürpriz çocuk oyuncu transferi… Star TV’de ekrana gelen Anne dizisindeki performansıyla izleyiciyi gözyaşlarına boğan Beren Gökyıldız, Bizim Hikaye’nin oyuncu kadrosuna katıldı. Diziye sürpriz bir biçimde katılan Beren Gökyıldız, Fikret’in arkadaşını canlandıracak.

BEREN GÖKYILDIZ KİMDİR?

Beren Gökyıldız, 2009 yılında İstanbul’da doğdu. Beren Gökyıldız, geçmiş dönemlerde 1-2 reklam filminde oynadıktan sonra Kocamın Ailesi adlı dizinde oynadı.

Kocamın Ailesi dizisinden sonra Show TV ekranlarında izleyicisinin karşısına geçen Güldüy Güldüy Show adlı projede yer aldı. Beren Gökyıldız, 2016 yılında Boşu Bir Yerde adlı ilk sinema projesinde yer aldı.

2016 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Anne isimli dizide Cansu Dere ve Vahide Gördüm gibi usta isimlerle ile baş rolü paylaştı. Anne dizisinde “Melek Akçay” karakterini canlandırdı. Beren Gökyıldız, rol aldığı Anne dizisiyle birlikte büyük bir çıkış yakaladı.

BEREN GÖKYILDIZ’LI BİZİM HİKAYE FRAGMANI

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu