Magazin

Çocuklar Duymasın Vatan Şaşmaz’ı neden yok saydı?

Çocuklar Duymasın adlı televizyon dizisinde ilk sezon ve son sezonda kadroda yer alan Vatan Şaşmaz’ın daha kırkı bile çıkmadan dizide bir parti sahnesinin yer alması izleyenleri kızdırdı. Ekibi vefasızlıkla suçlayan izleyiciler Vatan Şaşmaz’ın ölümünün ardından neden özel bir bölüm de yapılmadığını sorguluyor…

Vatan Şaşmaz’ın bir cinayete kurban gitmesinin ardından fenomen dizi Çocuklar Duymasın’da bu olay sanki hiç yaşanmamış gibi devam edilmesi seyircide soru işaretlerine sebep oluyor. Dizinin haşarı elemanı Engin’ini diziden herhangi bir senaryo ile dahi çıkarmayan ekibe tepkiler büyüyor. İzleyici Çocuklar Duymasın’ın Engin (Vatan Şaşmaz) hakkında özel bir bölüm yapmasını beklerken üzerine bir de partili bölüm yapmasını sert eleştirdi.

Çocuklar Duymasın son bölümünde 70’ler partisi sahneleri yer aldı. Dizide artık asla yer alamayacak Engin karakterine ne olduğu hakkında da hiçbir açıklama yapılmadı. Bir oyuncu arkadaşlarının ölümünün ardından böylesine eğlenceli sahnelerin çekilmesi ardından Çocuklar Duymasın “Vefasızlık” ile suçlanıyor.

İlk sezon Çocuklar Duymasın oyuncu kadrosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu