Yerli Dizi

Çocuklar Duymasın’ın final yapacağı haberine Birol Güven’den cevap geldi

Pazar akşamları Birol Güven’in sahibi olduğu Mint’in yapımcılığında Kanal D’de yayınlanan Çocuklar Duymasın’ın final yapacağı haberi dizinin müdavimlerini huzursuz etti. Bugün Habertürk gazetesinden Mustafa Doğan, Kanal D yönetiminin Çocuklar Duymasın dizisi için final kararı aldığını yazdı. Dizinin yapımcısı Birol Güven ise bugünkü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla final haberine adeta cevap verdi.

BİROL GÜVEN FİNAL HABERİNİ DOĞRULAMADI

Birol Güven’in bugün akşam saatlerinde yaptığı paylaşım Mustafa Doğan’ı kaynak göstererek medyada birçok yerde çıkan final haberlerine cevap niteliği taşıyordu. Birol Güven; “Çocuklar Duymasın her Pazar Kanal D’de.” diye yazarak çıkan final haberlerine gönderme yaptı.

Çocuklar Duymasın’ın yeni bölüm fragmanını da paylaşan Birol Güven çıkan söylentilere bu paylaşımıyla cevap vermiş oldu.

İşte, Birol Güven’in cevap niteliği taşıyan o manidar paylaşımı:

blank

Habertürk gazetesi yazarı Mustafa Doğan bugünkü yazısında Kanal D yönetiminin Çocuklar Duymasın’ın biletini kestiğini iddia etmiş birçok medya sitesi de Doğan’ı kaynak göstererek dizinin final yapacağı haberine yer vermişti.

İşte Mustafa Doğan’ın o yazısından bölüm:


‘ÇOCUKLAR DUYMASIN’ ERKEN HAVLU ATTI

DİLE kolay 15 yılda üçüncü kez çekilerek bu alanda bir rekora imza attı.

İzleyici kredi de verdi ama maalesef Birol Güven bu fırsatı kullanamadı.

Senaryo beklentileri karşılamadı. Önceki sezonlardaki mizah kalitesi yakalanamadı bir türlü.

Yaşanan talihsizlikler de cabası oldu.

Kulağıma gelenlere göre reytingleri sınırda olan dizi için Kanal D yönetimi final kararı almış.

Dizinin setine ara verilmiş. Kara haber de bugün yarın ekibe açıklanacakmış.

Tabii bunda kanalın ağır topu ‘Vatanım Sensin’in tatilden dönüşü ve sezonun sürpriz işlerinden ‘Ver Elini Aşk’ın performansı etkili oldu.

Yerini asıl sahibi ‘Vatanım Sensin’e bırakan ‘Ver Elini Aşk’ için pazar akşamında karar kılınınca ‘Çocuklar Duymasın’ın bileti kesilmiş.

Mustafa Doğan’ın yazısının tamamını okumak için tıklayın:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu