Medya

Çocuklar için harika bir haberimiz var!

Serli S. Nişanyan genç ve önemli bir iletişimci ve kuramcı. İletişim alanında son yıllarda adını sıkça duyduğumuz genç bir iletişimci o. Kurumsal ve kamusal alanın yakından takip ettiği, verdiği eğitimlerin farklılığı ve işe yararlılığı ile tercih edilen bir isim. Aynı zamanda gazeteci, ödüllü bir sinema ve belgesel yönetmeni. Yaptığı, yarattığı ve çalıştığı her projenin konuşulacak kadar değerli olmasına önem veren Nişanyan’ın çocuklarınız için hazırladığı eğitiminden haberiniz var mı?blank

Nişanyan, İstanbul Üniversitesi’nde 18 Haziran – 17 Temmuz  tarihleri arasında Çocuk Üniversitesi kapsamında 1 ay boyunca her yaş grubundan çocuk ile iletişimi konuşacak, tartışacak ve rehber olacak. Şu ana kadar bu alanda yapılmamış bir çalışmayı İstanbul Üniversitesi çatısında gerçekleştirecek olan Nişanyan, hayatında en büyük amacının; “önemli ve güzel izler bırakmak” olduğunu belirtiyor.

 

“EN İYİ İŞİM, İLETİŞİM!”

“Çocuklar henüz büyümedi ama biz çocuk olduk” düşüncesi ile herşeyin temelinin çocuklar olduğunu ve bu yüzden kamu ya da kurumsal hayat haricinde çocuklarla da çalıştığını belirtiyor.

En iyi işimizin her zaman iletişim olmasını savunan Nişanyan’ın “Geleceğin En Başarılısı Sen Ol!” programı ile çocuklar ve gençlerle buluşuyor olması da iletişim alanında yapılan önemli bir çalışma olduğuna bir kez daha dikkat çekelim.

Yakın zamanda ikinci kitabının raflarda yerini alacağının da haberini veren Nişanyan’ın yeni çalışmalarını yine buradan duyuracağız.

Detaylı bilgi almak için:  http://cocukuniversitesi.istanbul.edu.tr/ 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu