Magazin

Çocukları elinden alınan Yağmur Sarnıç’tan Emre Aşık’ın avukatına flaş suçlama

Galatasaraylı eski milli futbolcu Emre Aşık’ın icra yoluyla çocuklarını elinden aldığı Yağmur Sarnıç, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Sarnıç’ın Emre Aşık’ın avukatıyla ilgili açıklamaları programa damga vurdu. Sarnıç, Aşık’ın avukatı Funda Sadıkahmet Alp ile ilgili olarak çocuklarının elinden arbede ile alındığı anlarda öpücük atıp kendisini provoke ettiğini iddia etti.

Sarnıç’ın iddiası bununla da sınırlı kalmadı, genç kadın avukatın olay anlarında selfie yaptığını ileri sürmesi canlı yayınlanan programda şaşkınlığa neden oldu.

Eski futbolcu Emre Aşık, çekişmeli boşanma sürecinde olduğu eski eşi Yağmur Sarnıç’tan geçtiğimiz günlerde icra yoluyla çocuklarını aldı. Sarnıç, çocuklarını vermek istemeyince sinir krizi geçirdi ve ortaya çok kötü görüntüler çıktı. Bugün 2. Sayfa programına konuk olan Sarnıç, Emre Aşık’ın çocuğuna şiddet uyguladığını iddia etti.

Geçtiğimiz gün, yine 2. Sayfa’ya katılarak çocuklarını geri almak için Emine Erdoğan’a seslenen Yağmur Sarnıç, “O günden sonra hiçbir şey değişmedi aksine daha kötü gidiyor. Bugün çocuklarımı almam gerekirken bir adres bildirilmemiş. Bir haftadır görmüyorum da duymuyorum da. Sosyal hizmetlerden dönüş yaptılar incelemeye aldılar” dedi.

Emre Aşık ile ilgili bomba bir iddia ortaya atan Yağmur Sarnıç açıklamalarına şöyle devam etti: “Dün kızımın videosunu göndermişler eli yüzü yara içindeydi.

Böyle yaralar olabiliyormuş di mi? Çocuklar bende kaldığında yara olunca benim dövdüğümü söylediler şimdi ne oldu kim dövdü Emre mi?

Emre’ye ‘Çocuklarımın geleceği için korkuyorum, gel konuşalım’ dedim ama o ‘Avukatımla konuş’ diyerek beni engelledi. Emre’yi arasam ‘beni tehdit etti’ diye şikayet etmeyeceğini nereden bileceğim?”

Emre Aşık’ın avukatı: Hakarete ve küfre maruz kaldım

Sarnıç’ın açıklamalarının ardından Emre Aşık’ın avukatı , canlı yayına telefonla bağlandı. Çocuklarının alındığı gün avukatın kendisine öpücük attığını söyleyen Sarnıç’a cevap veren Alp şunları söyledi: “Beni tahrik etti diyor ama onun bana ettiği hakaretler ve küfürler var.

Bir avukat, hakarete ve tehdide maruz kalınca aynı şekilde mi cevap vermeli. Bunca olayın içinde benim öpücük atmama mı takılıyorsunuz? Öpücük atıp atmadığımın tartışmanın bir anlamı yok. Bunu iddia ediyorsa bunu yayınlayın.”

Yağmur Sarnıç: Sen avukat falan değilsin

Canlı yayında sinirlerine hakim olamayan Sarnıç, avukata “Sen avukatlığını yapacaksın haddini bileceksin. Benim oğlum orada ağlarken sen selfie çekemezsin. Bana gönderme yapamazsınız. Sen avukat falan değilsin, git pazarda başka şeyler sat” şeklinde konuştu.

Avukat Funda Sadıkahmet Alp ise “Öncelikle benimle düzgün konuşun. Yağmur Hanım tabi ki de gidip çocuklarını alabilir. Bütün dosyalarda Emre Bey’in ve çocukların nerede olduğunun adresi yazıyor. Sizinle kişisel bir problemimiz yok. Bu şekilde davranmanız çok yanlış” şekilde cevap verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu