Televizyon

Çocuktan Al Haberi Ünlüler’in yılbaşındaki konukları arasında hangi ünlüler var?

Show TV’de Evrim Akın’ın sunumuyla yayınlanan Çocuktan Al Haberi’nin minikleri, ünlülerle yeni yıla girmeye hazırlanıyor. Evrim Akın‘ın başarılı sunumuyla ekrana gelen “Çocuktan Al Haberi Ünlüler” yılbaşı özel bölümüyle herkesi kahkaha krizine sokmaya hazırlanıyor. Çocuktan Al Haberi Ünlüler’le yılbaşı eğlenceli dakikalara sahne olacak.

ÇOCUKTAN AL HABERİ’NİN YILBAŞI ÖZEL ÇEKİMİNE ÜNLÜ AKINI

blank

Yılmaz Morgül, Burak Kut, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Sahrap Soysal, Aydın Kurtoğlu, Sefa DoğanayAynur Aydın ve Özlem Yıldız gibi Türkiye’nin en sevilen isimlerinin konuk olacağı yılbaşı özel bölümünde birbirinden eğlenceli dakikalar yaşanacak.

 

İkizlerin Aydın Kurtoğlu’nu sıkıştırdığı, Arda ve Burak Kut düetinin renk kattığı, Sefa Doğanay’ın Bülent Ersoy taklidi karşısında Nisan’ın dumur olduğu, Faik Öztürk’ün ise Çitos Efe’yle yerde yuvarlandığı programda sürprizlerin ardı arkası kesilmeyecek.

blank

 

 

Sürprizlerle dolu Çocuktan Al Haberi Ünlüler Yılbaşı Özel 31 Aralık Pazar saat 22.00’de Show TV’de olacak.

 İşte, Çocuktan Al Haberi Ünlüler Yılbaşı Özel’in Tanıtımı!

http://www.showtv.com.tr/programlar/fragman/cocuktan-al-haberi-unluler-yilbasi-ozel-fragmani/48375

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu