Magazin

“Çok aldatıldım ama rakam veremem!”

Özge Uzun’un sunduğu “Hayat Başlasın” programına konuk olan Nükhet Duru, ilginç açıklamaların altına imza attı. Duru, ilişkiler konusundaki deneyimlerin yola çıkarak aldatılan kadının mantıklı davranması gerektiğini söyledi. Duru;  “çok aldatıldım ama rakam veremem, kadın erkeklerin aldatma saçmalıklarını görmezden gelebilir ve vakti gelince intikamını almalıdır” dedi.

Pozitif ve dinamik konu ve konuklarıyla hafta içi her gün, saat 10.00’da Özge Uzun’un sunumuyla Lifetime’da canlı yayınlanan “Hayat Başlasın” programına konuk olan Nükhet Duru, kadınların aldatılması ile ilgili kendi hayatından örnekler verdi. Duru, yuvayı kadınların devam ettirdiğini dile getirerek şu çarpıcı açıklamalarda bulundu:

ÖNCE GÖRMEZDEN GEL SONRA İNTİKAM AL TAKTİĞİ

“Tek gecelik ilişki aldatılmak sayılmaz demiştim. Ben bunu şu açıdan söyledim; kadınlar mantıklıdır, yuvayı kadın devam ettirir. Erkeklerin tek gecelik aldatma gibi bazı saçmalıklarını kadın görmezden gelebilir. Çocuklar için devam etmeli. Vakti gelince intikam alınmalı. Çok aldatıldım ama rakam veremem.

KADIN AYARTIR ADAMI

Nükhet Duru’nun kocasını ayartmak kadınlara galibiyet duygusu veriyor. Kadın ayartır adamı. Erkek birini severken çok rahat kandırılır. En fazla beş dakika bir erkeğin gözüne bir kadın baktı mı hemen kandırılır. Başkasını seviyorsa bile kandırılır.”

Bu samimi açıklamaların yapıldığı anlarda Nükhet Duru’nun doğumgünü de stüdyoda kutlandı. Kalbinin boş alduğunu ama her an kapıyı aralabileceğini de belirten Nükhet Duru “kimsenin ruhunun yaşı yoktur, bedeninin yaşı vardır. Bir süredir kalbim boştu, şimdi kapı arayabilirim. Daha aralamadım. Benim normal halim işveli cilveli. İlişkilerimde kendimi üzmemek için sevgilimin telefonunu karıştırmam” dedi.

EZO GENÇ: RAFET EL ROMAN’A DARGINIM

Programın diğer konuğu Ezo Genç ise Rafet El Roman’a dargın olduğunu belirterek “yolu açık olsun” dedi. Aşk acısı yaşadığını da kaydeden genç sanatçı acısının yavaş yavaş geçtiğini de sözlerine ekledi.

Cem Yılmaz’ın sinemada istediğini bulamadığını iddia eden Özgür Aras insanların ünlü komedyenden başka şeyler beklediğini ifade etti. Mide ameliyatı geçirip 25 kilo veren Aras, bu süreçte çok zorlandığını da belirtti. Özgür Aras Sinan Akçıl’ın Ebru Şallı ile evleneceğini, Akçıl’ın ayrılıklardan beslenerek şarkı yaptığını söyledi.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı