MagazinManşet

Coşkun Sabah: Ben boşanmak istemiyorum

Ünlü sanatçı Coşkun Sabah’ın eşi Ceyda Sabah’tan boşanması haberiyle ilgili gelişme…Coşkun Sabah ve Ceyda Sabah’ın boşanma davasında ilk duruşmaya Coşkun Sabah katılırken, eşi Ceyda Sabah’ın duruşmaya katılmadığı haber veriliyor.

Ceyda Sabah, eşi Coşkun Sabah’ın yasak aşk yaşadığı ve kendisini aldattığını öne sürerek Coşkun Sabah’a karşı boşanma davası açmıştı. 19 yıldır evli olan çift, boşanma habariyle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ceyda Sabah,  Coşkun Sabah’ın kullandığı cep telefonuna geldiğini iddia ettiği aşk mesajını affetmemiş ve soluğu İstanbul Aile Mahkemesi’nde almıştı. 19 yıllık eşine boşanma davası açan  Ceyda Sabah’ın eşinden 2 milyon liralık tazminat istediği haber veriliyor.

CEYDA SABAH GÖRÜLEN İLK DURUŞMADA YER ALMADI

İstanbul Aile Mahkemesi’nde dün ilk kez yapılan duruşmaya Coşkun Sabah katılırken, eşi Ceyda Sabah gelmedi.

Duruşmanın yaklaşık 15 dakika sürdüğü haber verilirken Coşkun Sabah’ın bütün gayrimenkullerine tedbir konulduğu bildiriliyor. Görülen boşanma davasının hakiminin davayı 22 Nisan tarihine ertelendiği öğrenildi.

COŞKUN SABAH: KEŞKE BÖYLE OLMASAYDI

Duruşma sonunda basın mensuplarına açıklama yapan Coşkun Sabah’ın oldukça üzgün olduğu dikkatlerden kaçmadı. Boşanma davasıyla ilgili gazetecilere açıklama yapan ünlü sanatçı“Keşke böyle olmasaydı. Her şey ortada.Ben boşanmak istemiyorum. Burada olmak bize yakışmadı” diye konuşarak boşanma konusunda oldukça gönülsüz olduğunu ortaya koydu.

Evlilikleri 19 yıldan beri devam eden ve magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen ikilinin bir süre önce mutlu giden beraberliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşmış ve örnek gösterilen ve bugüne kadar oldukça mutlu bir evliliği götürdükleri konuşulan çift boşanma haberiyle büyük bir hayal kırıklığına sebep olmuşlardı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu