Televizyon

Coşkun Sabah internet medyasına veryansın etti…”İşi çığırından çıkardılar!”

Ünlü yorumcu Coşkun Sabah’ın bir röportajında sarf ettiği, çok eleştirilen “450 bin TL’yi 4 ayda harcıyorum. Parayla işi olmayan beni anlamaz” şeklindeki ifadesine açıklık getirdi.

Coşkun Sabah, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı Kanal D’de sabah kuşağında yayınlanan “Neler Olur Hayatta” programına görüntülü bağlandı.

Ünlü şarkıcı bir röportajında pandemi döneminin kendisini de vurduğunu söylemiş “Ancak 3 ay idare edebilirim, 450 bin TL’yi 4 ayda harcıyorum. Parayla işi olmayan beni anlamaz ”demişti.

Bu sözleri tepki çeken Sabah, sözlerinin yanlış aktarıldığını ifade ederek internet gazetecilerine tepki gösterdi. Olay olan sözlerini gayet insancıl ve gayet objektif olarak değerlendiren usta yorumcu, söz konusu açıklamayı yaptığı röportajında pandemi döneminde 3-4 ay sonrası için ekonomik sorunların olabileceğine işaret ettiğini anlattı.

“Parayla, ekonomiyle haşır neşir olmayan beni anlayamaz” dediğini aktaran Sabah, internet medyasında söylediklerinin “parası olmayan beni anlamaz” şeklinde yanlış aktarıldığını ifade etti.

“3-4 ayda 450 bin liraya ihtiyacı olması” konusuna da açıklık getiren Sabah, iki mortgage kredisi ödediğini eski eşine nafaka ödediğini, kızının yutrdışında okuduğunu kaldığı evinin kirasını ödediğini, bu nedenle yüksek meblağlara ihtiyaç olduğunu dile getirdi.

Kimi internet medyasında atılan başlıklara isyan eden Sabah, bazı sitelerin “parası olmayanla işim olmaz” şeklinde başlık atmalarından yakınarak “iş iyice çığırından çıkardılar” açıklamasında bulundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu