Yerli Dizi

Cristiano Ronaldo ve Angelina Jolie Türk dizisinde oynayacak

Real Madrid’in efsane oyuncusu Cristiano Ronaldo ve dünyaca ünlü ABD’li oyuncu Angelina Jolie’nin bir Türk dizisinde birlikte oynayacakları konuşuluyor. “Hayat Köprüsü” isimli Türk dizisinin çekimlerine G.Antep’te başlandığı haber veriliyor. Ronaldo ve Jolie’nin  rol alacağı dizide mülteci dramı konusunun işleneceği bildiriliyor.

HAYAT KÖPRÜSÜ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Hayat Köprüsü’ isimli dizi, Suriyeli bir ailenin yaşadığı dramı konu alacak. Cristiano Ronaldo ve Angelina Jolie’nin yanı sıra Nensi Ajram gibi dünyaca ünlü sporcu da rol alacak. Gaziantep’te çekimleri başlayan dizinin 3 sezon süreceği ve  Türkiye’nin yanı sıra Latin Amerika ve Ortadoğu ülkelerinde yayınlanacağı konuşuluyor.

Ülkesindeki iç savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan Suriyeli bir ailenin dramını konu alan dizi için dünyaca ünlü pek çok oyuncuyla görüşüldü. Sosyal sorumluluk gereği dizide dünyaca ünlü sürpriz Hollywood yıldızlarının yanı sıra Yeşilçam’ın emektar oyuncularının da rol alması bekleniyor.

FRAGMANI ÇEKİLİYOR

Yönetmen Eyüp Dirlik, “Şu anda fragman çekimleri için buradayız. Nisan ayının ilk haftası çekimlerine başlayacağız. Dizimizin konusu Suriye’den Türkiye’ye yani Gaziantep’e göç etmiş bir ailenin gerçek yaşam hikayesidir. Ailenin burada yaşadıkları, aşkı, işi, mesleği gibi konuları işleyeceğiz. Dizinin ismi olan Hayat Köprüsü’nden yola çıkacak olursak, ya orada kalıp öleceksiniz ya da bu tarafa gelip yaşayacaksınız” dedi.

Çok geniş bir oyuncu kadrosu ile çalışacaklarını kaydeden yönetmen Dirlik, “Yerli ve yabancı birçok ünlü oyuncu ile çalışacağız. Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram’ın yanı sıra Perihan Savaş, Hülya Koçyiğit ve birçok sürpriz isim dizide yer alacak. Bu bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için bu oyuncular, konuk oyuncu olarak dizide yer alacak” şeklinde konuştu.

G.ANTEP BELEDİYESİ ÇAĞRI YAPMIŞTI

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in ‘Şimdi Gaziantep’e Gelme Zamanı’ çağrısıyla çekim yeri olarak Gaziantep’i seçtiklerini vurgulayan Dirlik, “Bizi davet etti, biz de geldik. Gaziantep savaş sonrası Suriye’den en fazla göçü alan şehir. Gaziantep Halep demek aslında, çok yakın çünkü. Gaziantep’in Suriyelileri sahiplenmesi, aş vermesi, iş vermesi çok önemli” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu