Oyun

CSGO: Bu Oyunun İçindeki Sanal Bıçak Tam 90 Bin TL!

Counter – Strike: Global Offensive oyunu Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilmiş olan ön plandaki oyunların arasında yerini alıyor. CS:GO 2012 yılında karşımıza çıktığında da dikkat çektiği gibi günümüz teknolojisine tam olarak uyum sağlayarak ayrıca dikkat eder. Oyunda yer almakta olan bazı skin’ler ise indirime girdiği zaman alınarak oyun severler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. En fazla alınmak istenen araçlar arasında ise bıçaklar ilk sıralarda yer alıyor. Cs go karambit son dönemlerin dikkat çeken bıçak seçenekleri arasındadır. Bıçaklarda yer alan indirimlerle beraber yüksek ücret ödemenize gerek kalmadan alabilirsiniz.

Oyunun global piyasadaki fiyatı 90.000 TL’lere dayanırken, Türk bir oyun şirketinin e-ticaret platformu olan https://www.gamesatis.com/cs-go-skin bu adreste bıçak 8.000 TL civarlarında satışa çıkıyor. ( adrese giriş yaptıktan sonra “ karambit “ araması yaparak kolayca bulabilirsiniz )

Bıçak alacağınız sırada indirimli fiyatların son günleri olduğu için kaçırmadan alma yoluna gitmelisiniz. Oyun içerisinde fiyatları yüksek olacağı için farklı sitelerden almanız sizlere CS:GO karambit alırken daha karlı bir şekilde alabilme imkanı sağlayacaktır.

En Sevilen Bıçak Hangisi?

Oyunların sizlere sunmuş olduğu skin’leri değerlendireceğiniz sırada her oyunda farklı dikkat çeken eşyalar olduğunu da görebilirsiniz. CS:GO oynayacak olan kişiler oyun severler için özellikle bıçakların ayrı bir yere sahip olduğunu öğrenebilmektedir. Oyun severler bıçak araştırdığı sırada ise CS:GO karambit en sevilmekte olan bıçakların arasındadır. Bıçak çok yönlü olması ve rahat bir şekilde kullanılmasıyla beraber karakterinizin son derece güçlü hale gelmesini sağlamaktadır. Bu bıçak sayesinde sizlere verilen görevleri tamamlama imkanınız da daha yüksek olacaktır. Görevlerinizi tamamlamanızla beraber seviyeniz de daha iyi ilerleyecektir.

Büyük Bıçak İndirimi Hangi Sitede?

CS:GO karambit almak isteyen kişiler en uygun şekilde nereden alabileceklerini merak ederler. Normalde bıçakların fiyatları pahalıyken bazı sitelerde indirimli satılmasıyla beraber daha uygun fiyatlara alınabilmektedir. Yalnız indirimli sunan sitelerin gerçekten profesyonel ve kullanıcılarını memnun eden sitelerin olmasına ayrıca dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde bıçak satın aldığınız zaman hesabınıza aktarılmaması gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. İndirimlerin süreli bir şekilde sunuluyor olması siparişlerinizi indirimleri kaçırmadan vermenizi sağlar. İndirimli ürünlere bu adresten bakabilirsiniz.

En iyi bıçak indirimlerinin gamesatis.com sitesinde olduğu görülmektedir. Site uygun fiyatlar üzerinden hizmet vermekte olduğu gibi müşterilerine güvenilir şekilde destek verir. İndirimli fiyatlardan alışveriş yapan kişilerin memnuniyetleri de üst seviyededir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu