Medya

Cübbeli Ahmet: Ahmet Hakan’ın bende hakkı var

23 Nisan gösterileri için söylediği sözler sonrası Ahmet Hakan’la polemik yaşayan Cübbeli Ahmet Hoca olarak da bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı bir programda konuyla ilgili açıklama yaptı.

Ahmet Hakan, Cübbeli’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gösterileri öncesinde medyada çıkan sözlerini eleştirmişti. İnternethaber’de yer alana habere göre yanlış anlaşıldığını belirten Cübbeli Ahmet lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı televizyon programında ne demek istediği konusuna açıklık getirmeye çalıştı.

CÜBBELİ AHMET’İN AHMET HAKAN’LA İLGİLİ AÇIKLAMALARI

Cübbeli Ahmet; “Ahmet Hakan’ın beni neden hedef aldığını bilmiyorum. Bana köşe ayırmış ve orada ‘Baldır, bacak’ gibi ifadelerin benim ağzımdan söylendiğini yazmış. Ben böyle bir cümle kullanmadım bile. Sen hangi kafadasın Ahmet Hakan!..” diye konuştu.

BALDIR BACAK SÖZÜNE AÇIKLIK GETİRDİ
O konuşmamda şunu söylemiştim ‘Küçücük çocukların orada oynatılmasından rahatsız oluyorum.’ Bir de küçücük kız çocuklarının üzerinden böyle bir polemik konusu yaratmak oldukça yanlış. Eğer baldır-bacak demişsem bile onu ergenliğe erişmiş kızlar için söylemişimdir. Çünkü İslam buna izin vermez. Ama Ahmet Hakan’ın da hakkını yemeyelim…

AHMET HAKAN’IN BENDE HAKKI VAR
Benim hapishanede olduğum süreçte beni ziyarete gelmişti. Bu yüzden bende hakkı var. Eski bir aile tanışıklığı da var Ahmet Hakan’la… Ben ona o günlerde ‘Yine aynı görüşte misin (Münlüman mısın)’ diye sormuştum. O da bana ‘evet aynı görüşteyim’ demişti. O günlerde bana bunları söyleyen biri benim görüşlerime nasıl aykırı bir yazı yazar onu da anlamış değilim.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu