Televizyon

Cübbeli Ahmet: Anneme etmediğim duayı Ayşenur Arslan’a yaptım

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Habertürk TV’de Nevzat Çiçek’in sunduğu Yeni Bakışlar programına katıldı. 23 Nisan’da çocukların kıyafeti ile ilgili sözlerine açıklık getiren Cübbeli Ahmet, kendisine sataşılması ve sert eleştirilmesine bir anlam veremediğini anlattı.

“Sinek gibiyim yaralı yere konuyorum” diyen Cübbeli Hoca, dini konuların aleyhine konuşulan haber yapılan programlara denk geldiğini anlattı.

Destekten TR

Eleştirilere konu olan söylemlerinin 23 Nisan ve resmi bayramla alakasının olmadığını söyleyen ünlü hoca, organizasyonun 23 Nisan’a denk geldiğini ifade etti. Organizasyonda bazı sözler sarfettiğini ama söylemlerinin çocuklarla ilgisi olmadığını kaydetti. Bir gazetenin sözlerini haber yaptığını dile getirdi.

Destekten TR

Sonrasında Ahmet Hakan’ın gazetedeki yazısında konuya girdiğini söyleyen Cübbeli Ahmet, Ahmet Hakan’ın yazısında çocukların baldırlarından etkilenme varmış gibi ifadeler kullandığını kendisine haksızlık edildiğini anlattı.

Destekten TR

Ayşenur Arslan’a anneme yapmadığım duayı yaptım diyen Cübbeli Ahmet, Arslan’ın kendisine “bayrağı neden suistimal ediyorsun?” dediğini hatırlatarak Halk TV’de sık sık gündeme gelmesini reyting  kaygısına bağladı.

Halk TV’de sürekli hakkında olumsuz konuşulanların sanki kendilerini mahkemeye vermelerini ister gibi bir ısrar gördüğünü dile getirerek, “beni herhalde mahkemede daha yakından görmek istiyorlar” şeklinde konuştu.

Ahmet Hakan’ın hapishanede kendisini ziyarete geldiğini söyleyen Cübbeli, Hakan’ın bundan dolayı kendisi üzerinde hakkı olduğunu savunarak hiçbir biçimde Ahmet Hakan’ı mahkemeye vermeyi düşünmeyeceğini dile getirdi.

“Nişantaşı Kaşarları” lafından kimi kastettiğini açıklayan Cübbeli Ahmet, “Ben bu lafımla PKK’ya destek veren Nişantaşılıları kastediyorum” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR