Yerli Dizi

Çukur dizisinde ayrılık rüzgarı…Üç oyuncu Çukur’a veda etti

Show TV’nin iddialı dizisi Çukur’da üç oyuncu diziden ayrıldı. Çukur’un110. bölümü 4 Ocak Pazartesi akşamı ekrana geldi. Çukur son bölümde sürpriz ayrılıklar yaşanması dikkatlerden kaçmadı.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Mustafa Avkıran, Nejat İşler, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinin 110. son bölümü 4 Ocak akşamı ekrana geldi. Çukur’un son bölümünde Yamaç Koçovalı’nın Erdenetler’den intikam aldığı sahneler nefes kesti.

ÜNLÜ OYUNCULAR ÇUKUR’A VEDA ETTİ
Çukur son bölümde Olga’yı öldüren Seren bu defa da babasının katili olarak suçladığı Süreyya’yı vurdu. Ogeday ve Kulkan’ın annesi Süreyya rolünü canlandıran Filiz Taçbaş diziye veda etti.

Diğer yandan ise Ogeday’ı kaçıran Koçovalılar, Kulkan’ı da tuzağa düşürdü. Kulkan düştüğü çukurdan kurtulmak için kendine uzatılan iple yukarı çıktığında abisi Ogeday’ı ağaçta asılmış halde gördü. Dizide Ogeday Erdenet rolünü canlandıran Baki Davrak da son bölümle Çukur’a veda etti.

 

YAMAÇ’TAN HAMİLE OLAN NEHİR KAÇTI!
Çukur’da en dramatik veda ise Yamaç’tan hamile olan Nehir’in ayrılma sahnesi oldu.

Yamaç’a bir mektup bırakarak kaçan Nehir, İstanbul’u terk etti. Nehir rolündeki Hazal Subaşı da diziden ayrıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu