Yerli Dizi

Çukur dizisinde Dilan Çiçek Deniz’le ilgili flaş gelişme…Hayranlarını üzecek

Çukur dizisinin başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz'in canlandırdığı Sena karakterinin senaryo gereği öleceği bu gelişmeyle de Deniz'in Çukur'dan ayrılacağı haber veriliyor.

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Çukur’da flaş gelişme… Dizinin başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz’le ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Dilan Çiçek Deniz’in Çukur’a veda edeceği haber veriliyor. Çukur dizisi iki sezondur pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.

ÇUKUR’DA SENA ÖLÜYOR

Medyatava’nın haberine göre Çukur’da Yamaç’ın (Aras Bulut İynemli) eşi Sena Koçovalı’yı canlandıran Dilan Çiçek Deniz Çukur’a veda edecek. Son bölümde başına silah dayanan güzel oyuncunun senaryo gereği diziden ayrıldığı öğrenildi.

Ay Yapım imzalı dizi mayıs sonunda sezon finali yapacak.

Gökhan Horzum’un kaleme aldığı fenomen dizide son dönemde Menderes Smancılar, Onur Saylak ve Ali Sürmeli gibi peş peşe konuk oyuncu sürprizleri dikkat çekerken yeni bir flaş bir gelişme yaşanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu