Yerli Dizi

Çukur dizisinde Vartolu sırrı çözülüyor! Vartolu gerçekte kim?

Sevilen dizi Çukur’da Vartolu’nun kimliği ortaya çıkıyor mu? Vartolu aslında kim? Vartolu’nun kimliğinin deşifre olacağının sinyalleri son bölüm fragmanında verildi. İşte adım adım Vartolu’ya yaklaşırken yakalanan ipuçları… Çukur 14. bölüm fragmanı yayınlandı, işte Çukur 14. bölüm fragmanı…

VARTOLU DEŞİFRE Mİ OLUYOR?

Show TV’nin son dönem iddialı dizisi Ay Yapım imzasını taşıyor. Dizinin 14. bölüm fragmanında ise çok merak edilen Vartolu’nun aslında kim olduğunun ortaya çıkacağının sinyalleri veriliyor. Çukur 14. bölümden itibaren yaklaşık 6 bölümlük yüzleşme serisi start alacak. 14. bölüm fragmanında Vartolu’nun kimliğinin adım adım ortaya çıkacak.

Çukur 14. bölümde neler yaşanacak?

Yamaç’ın sorularıyla köşeye sıkıştırdığı Paşa’nın, kafasına silah dayadığı anlarda adrenalin doruğa çıkıyor. İdris, Sultan’ın ne gizlediğini öğrenmeye çalışırken Yamaç, Kasım’a Salih’i soruyor. Kasım’ın “Babanın oğlu” cevabıyla bir kardeşi olduğunu öğrenen Yamaç tüm parçaları birleştirerek büyük gerçeğe ulaşacak mı?

Çukur 13. bölümde neler yaşandı?

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 13. bölümünde izleyicilerin soluksuz bekledikleri büyük karşılaşma gerçekleşti. Vartolu ve İdris’in yüzleştiği bölümün finalinde Yamaç’ın, Vartolu’nun en büyük açığını yakaladığı anlar heyecanı tırmandırdı. Nefes kesen büyük yüzleşmede Vartolu, tek bir tapu hariç elindeki tüm tapuları İdris’e vererek, karşılığında kendisine masal anlatmasını istedi. Vartolu’nun gözündeki kırmızılıktan dolayı çocukluk aşkı Salih olduğunu anlayan Saadet yıkıldı. Feyyaz’ın adamları tarafından tutulan Münir, çocuğunu arama bahanesiyle Baykal’ı aradı.

Her şeyi öğrenen fakat Yamaç’a ulaşamayan Feyyaz, Baykal’ın evini basmaya gitti. O sırada Beyefendi’nin kim olduğunu öğrenmeye çalışan Yamaç da Baykal’ın yanındaydı. Saldırıdan Yamaç sayesinde kurtulan Baykal, her şeyi öğrenen Feyyaz’ı öldürmek istedi. Feyyaz, Yamaç’a bildiklerini anlatacakken Baykal’ın tuttuğu keskin nişancı tarafından öldürüldü.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Nebil Sayın ve Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor. Dizide ayrıca Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Elif Doğan, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Doruk Nalbantoğlu, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya rol alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu