Yerli Dizi

Çukur’da dengeleri değiştirecek flaş transfer…

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’da dengeleri değiştirecek transfer… Show TV’de yayınlanan Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde yer aldığı Çarpışma dizisinin Ömer’i Yıldırım Şimşek Çukur dizisinin oyuncu kadrosunda…

ÖMER ŞİMŞEK ÇUKUR DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNA DAHİL OLDU

Show Tv’nin sevilen ve büyük bir ilgi ile izlenen dizisi Çukur’a bir bomba transfer daha yapıldı. Diziye ‘Namık’ karakteriyle katılacak olan Yıldırım Şimşek dengeleri Çukur’daki tüm dengeleri değiştirecek.

Show TV’nin 4 sezondur devam eden dizisi Çukur’da dengeleri değiştirecek bomba transfer geliyor. Daha önce Çarpışma, Elimi Bırakma ve Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi dizilerde rol alan Yıldırım Şimşek “Çukur”un ekibine katıldı. Gökhan Horzum’un yazdığı Ay Yapım imzalı dizide Namık rolüne hayat verecek olan başarılı tiyatrocu, diziye heyecan katacak.

Çukur dizisinde 102. bölüm geride kaldı. Gökhan Horzum’un hikayesini yazdığı Çukur’un yeni bölümlerinde Yıldırım Şimşek’i görecek olan hayranlar, ünlü oyuncuyu daha önceki farklı rollerinden tanıyor.

 

YILDIRIM ŞİMŞEK KİMDİR?

Yıldırım Şimşek, 1969 yılında Ankara’da doğmuştur. Oyunculuk eğitimi alan Şimşek, 2001 yılında Hiçbir Yerde dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Daha sonra Deniz Yıldızı, Çarpışma, Elimi Bırakma ve Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi yapımlarda rol alan Yıldırım Şimşek, bir çok dizide rol aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu