Yerli Dizi

Çukur’da özür Emrah Amir’in ağzıyla geldi: “Eşeklik ettim özür dilerim!”

Çukur dizisinin son bölümünde diziye yeni dahil olan Emrah Amir karakterinin trafikteki tavrı ve bir trafik polisi ile diyalogları skandal olarak yorumlanmıştı. Sözkonusu sahne için büyük tepkiler gelmişti. Çukur’un son bölümünde trafikte seyir halindeki arabasıyla tehlikeli hareketler yapan Emrah Amiri çeviren motorlu trafik polisi, Emrah’tan önce sağlam bir azar yedikten sonra harita sahnesi olayın tam da tuzu biberi olmuştu.

EMRAH AMİR ÖZRÜ AY YAPIM ADINA DİLEDİ

Çukur’un oyuncu kadrosuna yeni katılan Alperen Duymaz, dizide “Emrah Amir” karakterini canlandırıyor. Tepki çeken Çukur’un o sahnesinde arabasının üzerine harita seren Emrah Amir, görevini yapan polis memuruna önce memleketini sorup ardından haritada Digor’u göstermiş ve oraya gitmek ister misin diyerek polis arkadaşını tehdit etmişti.

Bu görüntülere sosyal medyadan büyük tepkiler geldi. Hem polis memuruna uygulanan davranış hem de Digor’un kötü bir bölgeymiş gibi gösterilmesi izleyenlerin tepkisine yol açtı.

“EŞEKLİK ETTİM!”

Yaşanan skandal sahnelerin ardından Çukur’dan sürpriz bir özür sahnesi geldi. Dikkat çeken özür sahnesinde Emrah Amir geri dönüp trafik polisine “eşeklik ettim, özür dilerim. Kafam başka yerdeydi. Bir arkadaşa sinirlendim” diye konuşması dikkat çekiyor.

İşte, Çukur’dan gelen o özür sahnesi:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu