Yerli Dizi

Çukur’da sürpriz veda…28. bölüm fragmanı yayında

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı sevilen dizi Çukur’un sezon finaline yaklaşıyor. Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde Selim’in, Cemil’in hayatına son verdiği final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi. İdris Koçovalı’yı karşısına alan Vartolu’nun Sena’ya yardım etmesi ile Yamaç’ı baş düşmanı haline getirmesi gerilimi tırmandırdı. Sevilen dizinin 28. bölüm fragmanı da yayınlandı.

CEMİL SON NEFESİNİ VERDİĞİ SAHNE OLAY OLDU

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün üstlendiği Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümüne final sahnesi damgasını vurdu. Vartolu’nun zayıf noktasını bulan Sultan’ın Saadet’i Cemil’le evlendirmek istemesi ve İdris’in Vartolu’ya olan kızgınlığından dolayı düğünü bir an önce gerçekleştirmeye çalışması Vartolu’yu çılgına çevirdi. Saadet’in evlenmemesi için her şeyi yapan Vartolu’nun hayati hatası Saadet’i ondan daha da uzaklaştırdı. Koçovalılar’ı kaybetmek istemeyen Saadet ise sessiz bir şekilde evleneceği anı bekledi. Düğün günü Cemil’in Ayşe’ye olan duygularını itiraf etmesi ve ona kaçma teklifinde bulunması tüm dengeleri alt üst etti. Selim’in elleriyle son nefesini veren Cemil’in yere yığıldığı final sahnesi ekran başındakileri soluksuz bıraktı.

ÇUKUR SOSYAL MEDYADA YİNE ZİRVEDEYDİ

‘Çukur’, dün akşam yayınlanan 28’inci bölümüyle AB’de 8,91 izlenme oranı (rating), 21,68 izlenme payı (share), ABC1 20+’da 9,19 izlenme oranı (rating), 20,43 izlenme payı (share), Total’de ise 7,56 izlenme oranı (rating), 17,54 izlenme payı (share) elde etti. Çukur’un heyecanla beklenen 28’inci bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #düğünümüzvar etiketleri ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #düğünümüzvar etiketi Twitter’ın Türkiye gündeminde 12 saat 30 dakika, dünyada 3 saat 30 dakika TT listesinde kaldı.

SENA’DAN YAMAÇ’A BÜYÜK İTİRAF

Vartolu’nun Sena’ya yardım etmesi ile öfkeden gözü hiçbir şeyi görmeyen Yamaç, Sena ve Vartolu ile hesaplaştı. Sena ile yüzleştikleri sahnede Anıl’a sadece yardım etmek istediğini söyleyen Sena, bundan dolayı birisinin ölümüne sebep olduğunu itiraf etti. Bunu Emrah dışında ilk kez birine söyleyen Sena’nın gözyaşları ve Yamaç’ın kollarına yığıldığı an ekran başındakileri derinden etkiledi.

VARTOLU’NUN SON İSTEĞİ

Düğün hazırlıklarının devam ettiği Çukur, İdris’in Vartolu’ya gövde gösterisine sahne oldu. Vartolu’nun son olarak İdris’e gidip düğünü iptal etmesini ve hayatla arasındaki en sıkı bağ olan Saadet’i bu şekilde ondan koparmamasını istediği sahne baba-oğul arasında hem duygusal hem de gerilimli anların yaşanmasına neden oldu.

Öte yandan Çukur’un 28. bölüm fragmanı da yayında:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu