Yerli Dizi

İşte, Çukur dizisinin ilk tanıtımı

Show TV’nin  bu sezon ekranların en iddialı dizisi olmaya aday Çukur’un ilk tanıtım afişi yayınlandı. İlginç senaryosu ve oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanan Çukur dizisi son dönemin başarılı, genç oyuncularını buluşturuyor.  Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’i Çukur dizisinde bir araya geldi. Dilan Deniz Çiçek, en son Kanal D’de yayınlanan Bodrum Masalı’nda yer almıştı. İlk tanıtım afişi paylaşılan ve yarın akşam Show TV’de fragmanı yayınlanacak olan Çukur dizisi ne zaman yayınlanacak?

ÇUKUR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Merakla beklenen yeni dizinin yayın tarihi henüz netleşmemişken dizinin ilk tanıtımı yarın akşam Show TV’de dönmeye başlayacağı öğrenildi. Çukur’un büyük bir ihtimalle Ekim ayı içinde yayınlanması bekleniyor.

ÇUKUR’UN HİKAYESİNDE HANGİ KARAKTERLER VAR?

Koçovalı ailesinin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankar Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli ile deli dolu ve dik kafalı, yaşam enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Sena rolünde izleyeceğimiz Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı dizinin ilk tanıtım afişi merak uyandıran, çarpıcı görsel dili ile çok konuşulacak.

 

ÇUKUR’UN HİKAYESİ:

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

Çukur’un ilk tanıtımı yarın akşam (25 Eylül Pazartesi) Show TV ekranlarında olması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu