Yerli Dizi

Çukur’dan rekor…YouTube başarısı parmak ısırtıyor

Show TV’de ekranlara gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi ‘Çukur’ başarılarına yenisini ekledi. Pazartesi akşamlarına damga vuran dizi YouTube kanalındaki abone sayısıyla bir rekora imza attı. Çukur, diziler arasında YouTube kanalında 5 milyon aboneye erişen Türkiye’den ilk dizi oldu.

ÇUKUR YOUTUBE’DA REKOR KIRDI

‘Çukur’, üç sezon boyunca gerek reytinglerde gerekse sosyal medyada adını zirveye yazdırırken hem hikayesiyle hem de imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle büyük bir izleyici kitlesi kazandı. Yeni sezonuyla da iddialı bir giriş yapan dizi başarısını YouTube’daki kanalıyla da sürdürüyor. Sosyal medyada tanıtımlarının, karakter videolarının geniş hayran kitlesiyle izlenme rekorları kırdığı dizinin YouTube kanalı yeni sezonun başında daha şimdiden 5 milyon aboneye ulaştı.

Sürpriz karakterlerin katılımıyla 4. sezonda da çok konuşulmaya devam eden ‘Çukur’, yayın günü sosyal medyada TT listelerinde zirvede yer almaya devam ediyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu