MagazinMedyabey TV

Çukur’un ilk bölümüne Bülent Ersoy damgası

Çukur dizisinde Bülent Ersoy’un konuk oyuncu olarak katılacağı haftalar öncesinden biliniyordu. O sahne dün gece Çukur dizisinin ilk bölümünde yayınlandı ve sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Show TV’nin yeni dizisi Çukur’un ilk bölümüne Bülent Ersoy’un performansı damgasını vurdu.

O sahne ağlattı

Show TV dizinin yayınlanmasından önce “Bülent Ersoy ile Ercan Kesal’ın sahnesi çok konuşulacak!” diyerek özel bir haberi kendi sitesinde yayınlamıştı. Haberde şu bilgilere yer verilmişti: “Show TV’de ekrana gelecek Ay Yapım imzalı Çukur, ilk bölümünde uzun yıllar konuşulacak büyük bir ilke imza atacak. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Çukur ile ilk defa bir diziye konuk olacak. Dizinin ilk bölümünde kendisini canlandıracak ünlü Diva, İdris Koçovalı’yı (Ercan Kesal) kırmayarak onunla dertleşip, ona özel şarkı söyleyecek. Çukur’un ilk bölümünde Ercan Kesal’ın hayat verdiği İdris Koçovalı’yı kırmayarak onunla meyhanede bir araya gelen Ersoy, Koçovalı’ya özel şarkı söyleyecek. Ercan Kesal ile Bülent Ersoy’un sahnesi, bölüme damgasını vururken yıllarca hafızalardan çıkmayacak.

Samatya’da tarihi dokuya sahip bir restoranda çekimlerin gerçekleştiği Çukur’da, Bülent Ersoy eşsiz sesi ve yorumuyla tüm set ekibini büyülerken, eğlenceli kişiliğiyle de çekimlere ayrı bir renk kattı. Ersoy, “Ben sadece ağzımı oynatıp playback yapmam! Türk Sanat Müziği sazlarıyla kanlı canlı okurum” diyerek canlı performans sundu. Diva’nın muhteşem yorumuyla hem kendisi hem de set ekibi gözyaşlarına boğuldu.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu