Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Okan Bayülgen’e Diriliş Ertuğrul tepkisi:”Beyefendi izlememiş!”

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, TRT World için düzenlenen tanıtım gecesinde konuştu. Konuşma sırasında lafı Diriliş Ertuğrul dizisine getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Altın Kelebek ödül gecesinde Diriliş Ertuğrul’a yapılan saygısızlığa atıf yaptı. Erdoğan” Sizi halk bağrına basmış onlar bassa ne olur basmasa ne olur” şeklinde konuştu. Erdoğan, konuşmasında Okan Bayülgen’e de isim vermeden tepki gösterdi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’A YAPILAN HAKSIZLIĞA İLGİSİZ KALMADI

Erdoğan şöyle konuştu: “Az önce Diriliş’in yönetici ve kadrosuna onu söyledim. Onların o şekilde yorum yapmalarına, değerlendirmelerine hiç kafanızı takmayın, yola devam edin. Bu millet sizi bağrınıza basmış, onlar bassa ne yazar, basmasa ne yazar. Onların orada verilecek şekli bir ödülü önemli değil, asıl önemli olan şu milletin gönlünü siz kazandınız, işte asıl mükafat, asıl ödül bu. Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş meğer” diyoruz ya. İşte mesele bu. Benim torunlarım bile bırakamıyorlar. Tamamını izlemek yetmiyor. Bir de özetini izliyorlar. Gönülleri fethetmiş bir dizi bu. Beyefendi izleyememiş. Fırsat bulursa izleyecekmiş.Kardeşlerim, başkaların bizi anlamasını ve hakkıyla anlatmasını beklemenin boş bir çaba olduğunu artık biz çok iyi biliyoruz.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu