Magazin

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan bugün yeni yaşına girdi…İşte Erdoğan’la aynı günde doğan ünlüler…

Bugün 26 Şubat… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum günü… İstanbul’da vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 65’inci doğum gününü kutladı. Vatandaşlar konvoyunun geçişi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a doğum günü sürprizi yaptılar. Cumhurbaşkanı Erdoğan’la birlikte bugün iki ünlünün daha doğum günüydü…

BEREN SAAT VE ÖYKÜ SERTER DE 26 ŞUBAT DOĞUMLU

Ünlü oyuncu Beren Saat’in de doğum günü Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi 26 Şubat. Ünlü oyuncu bugün 35 yaşına bastı. Beren Saat doğum günü dolayısıyla Instagram hesabından uzun bir doğum günü mesajı paylaştı…

“Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanlarin yaş aldıkça ne kadar acımasız olabileceği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldigi bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettigim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim 🙂 Ayak bastığım en karanlik doğum günüm oldugunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim icin inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum. Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parcalanıştır, butunlenip yeniden doguştur; Bir serzeniştir yasamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında bastan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden oturu; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz cöküştür eğilebildigince ve fakat dimdik bir inaniştir da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine… İyi ki varsınız, iyi ki dogduk!”

ÖYKÜ SERTER 44 YAŞINA GİRDİ

Bugün doğan diğer bir ünlü isim ise başarılı sunucu Öykü Serter’di. 1975 doğumlu olan Serter, bugün 44 yaşına girdi. Ünlü sunucu, doğum günü mesajını Instagram hesabından  hikayeler bölümünden video olarak sevenleri ve takipçileriyle paylaştı.

 

ÜNLÜ OYUNCU FERHAN ŞENSOY DA BUGÜN DOĞDU

Türk tiyatrosu ve sinemasının usta oyuncusu Ferhan Şensoy, aynı zamanda roman, deneme, günlük, tiyatro, televizyon dizisi ve film senaryoları yazarı Şensoy,  Ortaoyuncular tiyatro topluluğunun kurucusu. Günümüzde Türkiye’de yapılmakta olan stand-up tarzının esin kaynağı olan tek kişilik oyunu Ferhangi Şeyler, en tanınmış oyunudur.

26 Şubat 1951’de doğan Ferhan Şensoy bugün 68 yaşına girdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu