Medya

Cumhurbaşkanlığı uçağında istenmediği iddia edilmişti…Nuri Elibol Türkiye gazetesine veda etti

Türkiye Gazetesi Ankara Temsilcisi Nuri Elibol, gazetesine veda etti. Elibol, önceki gün veda yazısı kaleme aldı. Nuri Elibol, en son Cumhurbaşkanlığı uçağında istenmediğine dair haberle gündeme gelmişti. Türkiye gazetesine vedanın bu olayın hemen sonrasında gündeme gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

NURİ ELİBOL TÜRKİYE GAZETESİNE NEDEN VEDA ETTİ?

3 Ekim’de Türkiye gazetesine son bir yazıyla veda eden Nuri Elibol, gazeteden ayrıldıktan sonra ne yapacağı ile ilgili konuda;”Bundan sonra ne mi yapacağım? Henüz alınmış bir kararım yok. Hayata atıldığım günden bu yana hep çalıştım, hem de hiç durmadan. Şimdi eşime, aileme ve kendime daha fazla vakit ayıracağım. İhmal ettiklerimle ilgileneceğim.” diye yazdı.

İhslas medya grubu Ankara temsilcisi Nuri Elibol, 20 yıla yakın süredir çalıştığı İhlas medya grubunda çalışıyordu.  Elibol, veda yazısında kurumuna ve okurlarına teşekkür etti.

Aydınlık gazetesi yazarı Sebahattin Önkibar, geçtiğimiz Eylül ayı ortalarında Nuri Elibol’un Cumhurbaşkanlığı uçağında istenmediğini iddia eden bir yazı yazmıştı.

Elibol’un Türkiye gazetesine veda etmesinin Önkibar’ın iddia ettiği konuyla alakalı olabileceği konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu