Medya

Cumhuriyet gazetesi yeni yazar transferini duyurdu

Cumhuriyet gazetesinde kamuoyunda tartışılan isim haline gelen Enver Aysever’in yazılarına son verildiği açıklanmıştı. Bu ayrılığın ardından Cumhuriyet, Oda TV’den yeni ayrılan ismi transfer etti.

Cumhuriyet gazetesinde Enver Aysever’in yazılarına geçtiğimiz günlerde son verilmişti. Bu ayrılığın ardından Cumhuriyet önemli bir ismi sayfalarına kattı. OdaTV’den ayrılan Barış Pehlivan, Cumhuriyet’in yeni köşe yazarı oldu.

Soner Yalçın’ın imtiyaz sahibi olduğu OdaTV haber sitesinden bir süre önce ayrılan Barış Pehlivan’ın yeni adresi Cumhuriyet gazetesi oldu.

Barış Pehlivan ile ilgili gelişmeyi Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmeni Aykut Küçükkaya bugün duyurdu. Gazetenin birinci sayfasından da Barış Pehlivan’ın 1 Nisan’da ilk yazısını yazacağı açıklandı.

Küçükkaya gazetedeki gelişmeleri ‘Gündem ve Cumhuriyet’ başlığıyla bugün okurlarıyla paylaştı.

Barış Pehlivan da sosyal medya Twitter’dan transferi doğruladı. Pehlivan, paylaşımında “Artık her Salı ve Perşembe Cumhuriyet Gazetesi’ndeyim. Siyasetten ekonomiye, medyadan kültür-sanata birçok konuda özel kulis haberlerini kaleme alacağım. “Arka Bahçe” adlı köşemle 97 yıllık ulu çınar Cumhuriyet Ailesi’nde bir filiz olabilmek büyük onur. İlk harf Perşembe…” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu