Medya

Cüneyt Özdemir, İsmail Küçükkaya’nın “Moderatörliüğümü nasıl buldunuz” sorusuna nasıl tepki verdi?

Gazeteci Cüneyt Özdemir, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayları Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nu karşı karşıya getiren oturumu değerlendirdi. Özdemir, oturumun moderatörü İsmail Küçükkaya’nın yayının sonunda sorduğu ‘Moderatörlüğümü nasıl buldunuz?’ sorusuna tepki gösterdi. Cüneyt Özdemir o soru için “bombaydı” ifadesini kullandı.

CÜNEYT ÖZDEMİR, İSMAİL KÜÇÜKKAYA’YI ELEŞTİRDİ

Cüneyt Özdemir, sosyal medya hesabında dün gerçekleşen Binali Yıldırım – Ekrem İmamoğlu yayınında İsmail Küçükkaya’nın performasını eleştirdi.

Özdemir, Küçükkaya’nın adayların karşılıklı olarak tartışmasına izin verilmemesine tepki göstererek şunları kaydetti:

“Karşılıklı konuşmalarını yasaklamak dahiyane fikirmiş… e ayrı ayrı alsaydınız o zaman madem karşılıklı konuşturmayacaktınız. Ne yazık ki ne konu ilerleyebiliyor ne derinleşebiliyor. Sistematik bir tartışma yönetilemeyince okullarda ders olacak bir yönetememe ile karşı karşıyayız. Bedelini iki lider de ödüyor…”

‘BU ‘TÜM ELEŞTİRİLERDEN NASIL KAÇARIM?’ SORUSUYDU HERHALDE’

Küçükkaya’nın ‘Moderatörlüğümü nasıl buldunuz?’ sorusuna da değinen Özdemir, “İsmail Küçükkaya’nın sorduğu ‘Moderatörlüğümü nasıl buldunuz?’ sorusu bombaydı. Bu, tüm eleştirilerden ‘Nasıl kaçarım?’ sorusuydu herhalde” şeklinde konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu