Medya

Cüneyt Özdemir’den FETÖ tehditi açıklaması

Gazeteci Cüneyt Özdemir sosyal medya hesabından yaptığı FETÖ’cüler tarafından tehdit edildiğine dair yaptığı flaş açıklama ile gündemde.

CÜNEYT ÖZDEMİR: FETÖ TARAFINDAN CİDDİ SALDIRI ALTINDAYIM

Tümamiral Cihat Yaycı’nın Genelkurmay Başkanlığı emrine atanmasına ilişkin gazeteci Cüneyt Özdemir de değerlendirmelerde bulunmuştu.

Cüneyt Özdemir, Twitter hesabından yaptığı videolu paylaşımda, ”Türkiye’nin Doğu Akdeniz’de siyaset stratejisini değiştiren, Fetömetreyi icat eden Tümgeneral Cihat Yaycı bir gece ansızın görevden alınır. Mantıklı bir açıklama var mı? Yok. Bir gerekçe var mı? Yok. O zaman soralım; Bu normal mi? Ne iş?” ifadelerini kullanmıştı.

Özdemir, söz konusu olaya ilişkin olarak bugün yaptığı açıklamada, birkaç gündür FETÖ tarafından saldırı altında olduğunu açıkladı.

Özdemir, ”Tehdit edenler, hesap soracağını söyleyenler, Tümgeneral Cihat Yaycı hakkındaki yorumlarımı bana ‘yedireceklerini’ söyleyenler, twitter’a şikayet edenler, dava açma ile tehdit edenler… Vay arkadaş ya… Hey gidi hey!” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu