Medya

Cüneyt Özdemir’den Fox TV Ana Haber’e sitem: “Ey Fatih Portakal!..”

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Youtube kanalında DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile yaptığı röportajı kendisini kapatarak veren Fox Ana Haber’e ve de Fatih Portakal’a tepki gösterdi. Cüneyt Özdemir, “Yakışıyor mu? Beni vermeyince ne oluyor. Bir nevi hafif hırsızlık oluyor.” şeklindeki açıklamasıyla dikkat çekti.

CÜNEYT ÖZDEMİR’DEN FOX ANA HABER’E ALİ BABACAN TEPKİSİ

Cüneyt Özdemir’in DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan’ı konuk ettiği yayın rekor kırdı. Birçok internet sitesinde yer alan bu söyleşi Fox TV’de ise bambaşka bir şekilde izleyiciye sunulunca Özdemir’den tepki gecikmedi.

Fox Ana Haber, Ali Babacan’ı verip, Cüneyt Özdemir’i ise kırptı. Özdemir de bu duruma tepki gösterdi.Arkadaşı olduğunu söylediği Doğan Şentürk’e sitem eden Özdemir, “Bizim söyleşiyi yayınlıyorsunuz beni kesiyorsunuz oradan. Ey Fatih Portakal yakışıyor mu? Beni vermeyince ne oluyor. Bir nevi hafif çaplı hırsızlık oluyor. Bizim gazetecilik mesleğinde kompleksler vardır” dedi.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı