Medya

Cüneyt Özdemir’den Gülseren Budayıcıoğlu’na flaş “mahremiyet” tepkisi

Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’na, Cüneyt Özdemir’den “hasta mahremiyeti” tepkisi geldi. Özdemir, İstanbullu Gelin, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve son olarak Camdaki Kız dizisi ile gündemden düşmeyen Budayıcıoğlu’nun, hasta mahremiyetini ihlal ettiğini öne sürdü.

Son dönemde İstanbullu Gelin, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız dizileriyle gündemde olan Dr. Gülseren Budayıcıoğlu zaman zaman tepkilerin de odağında yer alıyor.

Son olarak Cüneyt Özdemir Gülseren Budayıcıoğlu’na tepkisini sosyal medyadan gösterdi. Özdemir paylaşımında “Bir psikiyatrın hastalarının mahrem hikayelerini dinleyip bunları kitaplaştırıp bir de para karşılığı dizi olarak kanallara satmasında ‘etik’ bir mesele yok mu? Özel hayatın, hasta-doktor ilişkisinin ihlalini bir kenara koydum, zavallı hastalara bir telif veriyorlar mıdır?” dedi.

Cüneyt Özdemir’in bu paylaşımı pek çok takipçisi tarafından beğeni aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu