Medya

Cüneyt Özdemir’den Merdan Yanardağ’ın hakaretlerine ağır gönderme

Cüneyt Özdemir ile TELE 1’in patronu Merdan Yanardağ arasında sert bir polemik yaşanıyor. Özdemir’in “TELE 1’in arkasında kim var? Hangi para ile kuruldu?” soruları çok konuşulacağa benziyor.

Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalından CHP’yi eleştirmesi üzerine CHP yanlısı TELE 1 Televizyonu’nun sahibi Merdan Yanardağ, Cüneyt Özdemir’i içinde ağır hakaretler içeren sözlerle eleştirdi. Cüneyt Özdemir de bunun üzerine Merdan Yanardağ’a “TELE 1 televizyonunu nasıl kurdun, kaynağı nereden buldun ve nasıl finanse ediyorsun? Bu kanalın arkasında kim ya da kimler var?” sorularını yöneltti.

Bu soruya direk bir cevap vermeyen Merdan Yanardağ, Cüneyt Özdemir için, “FETÖ yanaşması”, “korkak bir soytarı”, “tam bir cahil” gibi hakaretlerle karşılık verdi.

Gazeteci Cüneyt Özdemir, TELE 1 Televizyonu’nun sahibi Merdan Yanardağ’ın kendisi hakkında sarf ettiği hakaret içerikli sözlerle ilgili açıklama yaptı.

“GERÇEK YÜZÜNÜ HERKES GÖRECEK”

Özdemir, konuyla ilgili Twitter hesabından Yanardağ’ın ismini vermeden şu açıklamayı yaptı:

“Bugün panikle ve telaşla bana saldıran bu insanların gerçek yüzünü duayen, saygı duyduğumuz gazeteciler de görecektir ve kendilerine mesafe koyacaktır eminim. Yoksa bu kirli insanlar onların da tertemiz geçmişlerini lekeleyecektir. Gördüğünüz gibi hiçbir gerçek gizli kalmıyor!

30 yıldır gazetecilik yapıyorum her türlü farklı görüşte insan ile polemik yaparız, tartışırız, konuşuruz, anlaşırız anlaşamayız…. Ama bir prensibim var dolandırıcılar ve kriminal insanlarla asla polemiğe girmem. Birilerinin damarına basınca panik halde saldırırlarsa anlarım.”

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu