Magazin

Cüneyt Özdemir’den Şeyma Subaşı’nın sürpriz sorusuna ilginç cevap: “Sana sinir oluyorum!”

Şeyma Subaşı’ya her bulduğu fırsatta sataşan, youtube videolarında Subaşı’ya sık sık göndermelerde bulunan gazeteci Cüğneyt Özdemir, bu kez instagram fenomeni Subaşı’yı YouTube kanalı için  canlı yayında ağırladı. Subaşı, Cüneyt Özdemir’e sosyal medyada beni neden takip etmiyorsun diye sorunca Özdemir “…sana sinir oluyorum” şeklinde esprili bir cevap verdi.

İkili arasındaki zıtlaşma bugünlerde başka bir boyuta taşındı. Şeyma Subaşı’nın instagramda Cüneyt Özdemir’le ilgili “Acaba bana bu kadar sataşmasının altında gizli bir hayranlık mı yatıyor diye merak etmiyor değilim. Ki bana gelen mesajlardan birçok kişinin de böyle düşündüğünü görüyorum.” şeklindeki paylaşımı dikkat çekti.

YouTube’da canlı yayınlar yapan televizyoncu Cüneyt Özdemir, Şeyma Subaşı’nı konuk aldığı yayında, ikili arasında yaşanan ilginç diyaloglar sosyal medyada gündem oldu.

Subaşı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Cüneyt Özdemir’i sevdiğini belirtti.

Şeyma Subaşı, “Acaba bana bu kadar sataşmasının altında gizli bir hayranlık mı yatıyor diye merak etmiyor değilim. Ki bana gelen mesajlardan birçok kişinin de böyle düşündüğünü görüyorum.” düşüncesini dile getirdi.

Subaşı paylaşımında, “Onur duydum Cüneyt Beyciğim. Benden ne bekliyorsunuz bilmiyorum (ne desem anlamamakta ısrarcısınız zaten ondan istediklerinizi söylesem bile duymazsınız, ben de kimse için kendim olmaktan vazgeçmem zaten biliyor olmanız lazım) ama şu dönemde size iyi geliyorum anlaşılan, kendinizi bu şekilde oyalıyorsunuz siz de sanırım.

Haklısınız, zor bir dönem. Ben (yaşananlara saygı çerçevesinde) evimde, yaşantımı paylaşmaya devam edeceğim. Dilerseniz takipte kalın diyeceğim ama zaten takipte kalacağınızdan eminim.” ifadesini kullandı.

İşte, Cüneyt Özdemir’in Şeyma Subaşı ile röportajını içeren o video:

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu